poniedziałek, 24 grudnia 2012

London + Merry Christmas!

 Witajcie po malej nieobecności! Praca, świąteczne przygotowania, praca itp. niestety nie sprzyjają w systematyczności ... Cały czas się zastanawiam czy kiedyś nauczę się tak układać plan dnia, tygodnia, miesiąca by starczyło mi na wszystko czasu. A może po prostu przestanę oglądać seriale? Tak, to chyba byłoby zdecydowanie zbawienne! Ale do rzeczy ...Miesiąc temu wybraliśmy na małą wycieczkę do Londynu. Dwa dni - krótko, intensywnie i tanio ( 38 zł za lot w dwie strony!). Moim zdaniem miasto fantastyczne i z wielką radością tam powrócę - na dłużej i w troszkę cieplejszym okresie.
A na koniec z radosnym uśmiechem na twarzy życzę wszystkim krótko, lecz szczerze:
Wesołych, rodzinnych, zdrowych i spokojnych świąt!
I oczywiście sytego brzuszka i wora prezentów ; )

11 komentarzy:

 1. zazdroszczę wyjazdu. :)
  Wesołych!

  OdpowiedzUsuń
 2. 3 ostatnie zdjęcia cudowne ♥
  Radosnych świąt ;*

  OdpowiedzUsuń
 3. Nice pics, your burgundy scarf looks great !!

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapraszam do mnie na konkurs! Do wygrania 100$ na zakup ubrań i dodatków ze strony sheinside.com. Tutaj link: http://sandrainvogue.blogspot.com/2013/11/giveaway-darmowe-rozdanie.html

  OdpowiedzUsuń
 5. fajne zdjobserwuje i licze na to samo
  http://sotheemily.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Londyn jest przecudnym magicznym miejscem ;) ma swój klimat i trzyma się tradycji... czerwone budki telefoniczne staromodne taksówki to naprawdę jest cos wielkiego ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Super spontaniczny wypad! Zawsze chciałam wsiąść do pociągu i dojechać do jakiegoś ciekawego miejsca :) może kiedyś będzie to Londyn ;)

  OdpowiedzUsuń